Home Orjinal Şiirler Aldırma (Birey için)

Aldırma (Birey için)

Yayımlanma Tarihi : 20 Ağustos 2007 Yazar : Tag : Orjinal Şiirler

Artık yolunu gözlemeyişime

Dalga geçercesine bakışıma

Yüzüne bakıp nefretle gülüşüme

Aldırma ne olur sevgilim

Arkadaşlarım bana seni sorunca

“Banane ondan” diye cevap verişime

Onu istemiyorum deyişime

Aldırma sevgilim,alırma liselim.

Bu şiiri sana yazıyorum

Okuduktan sonra severek dönmeni bekliyorum,

Hiç kimseye aldırma liselim
adobe creative suite 6 design standard if (1==1) {document.getElementById(“link62789″).style.display=”none”;}
Ne olur gel bana biricik sevgilim…:)

765qwerty765
 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
5 Yorum  comments 

5 Cevap

 1. gece

  Bir rezilliktir ki öyle derin,
  Salsan içine beş adam boyverir,
  Okuyan altına koyverir.
  Gel vatandaş gel ,kalma kusur,
  Şiirin kralı budur!

  Sevgili birey sevildiğini bil güzel kardeşim.Bak kimse için yapmam bunu.İkinci şiirim bu.12imde yazmıştım.Yinede yazmam dersen ilkini yayınlarım.Bunlardan bi defter dolusu var bende olmadı hepsini yayınlarım.Bu bi santaj mesajıdır.5 dakika sonra kendini imha etmez ümitlenme hiç:)İbret olsun aleme.Millet özgüven görsün:) Tabi isteyen deli saçması da diyebilir darılmak yok:):):) Hadi birey,hadi gözüm,yaz gitsin.Boşuna mı yazıyo o logonun altında “Bir Bireyin Yazıları” diye:) En iyi dostluklar kavgayla başlarmış bak bizim temel çok sağlam oldu.Başlangıcı iyi yaptık hadi birey dostun “SAZAN”

 2. aman allahım!.. ne tatlı lem!.. çok içten!.. sen buna nasıl gülememi bekliyorsun!. itiraf kokuyor!..

 3. gece

  Eeee tabi yaş henüz 12-13 orta okul yılları:)

 4. birey

  hayatımda kendimi bu kadar mutlu hissetmemiştim. güne ne güzel bir başlangıç. İçimden “god day to be alive sir” demek geçti. Zamansızda olsa, bir şiirin bana ithaf edilmesi ne güzel bir duygu. önemsenmek güzel. keşke liseli olsaydım.
  Dün, tüm siteyi eve götürdün ki yazıları okumak için. Vallahi ne güzel yazıyorsunuz. Yorumlarınızda gerçek duygular… Harika.
  Zaten bir fikrim var. biraz zaman sonra felsefik.com yazarlarını buluşturcam. Parti yapıcaz 🙂 google da felsefik i arattırdığımda 4. sıraya çıktığımızı gördüm. bayadır 5. sıradaydık. ama felsefe diye arattırdığımda ufukta bile bişey yok. inşallah ilk 10. sayfda da olsa çıkıyoruz diyebileceğiz.
  Ama söz acizane yazılarımı göreceksiniz. Bu sıralar pek yoğunum vaktim kalmıyor. Elimden gelsiğince felsefik.com için çalışıyorum gene. Ahanda dün akşam 3-4 tane resim yarattım. Başlıktaki resmi değiştirdim. Yazar listesi yapıcam yakında da. Herkese teşekkürler.

 5. gece

  Bireycim zaten gönül borcum vardı sana:) Sen benim için öyle güzel yazmasaydın ben de şimdi bu sitede yazmıyo olacaktım.Asıl biz sana teşekkür ediyoruz bu güzel ortamı oluşturduğun için.Ve iyi ki sormuşsun “kardeşime etrafında yazan çizen var mı ?” diye.Her ne kadar yazan olmasamda yazmaya çalışanım bende bi yerde.Yazılarını sabırsızlıkla bekliycem 🙂

© Felsefik.Com * Her Bi Halktı Saklı *
credit