HAKKINDA

www.felsefik.com
www.felsefik.net

Mail : bilgi@felsefik.com

Bu site amatör yazı yazan kişileri düşünerek inşa edilmiştir. Üye Olun, bir kaç yazınızı mail olarak atın, sizi yazar yapalım. Denemeler, Şiirler…

 • Yazarlık yapabilmek için önce yazılarınızı mailimize göndermeniz gerkiyor!.. Yazılarınız özenle okunup onay verildiğinde yazar olursunuz ve yazılarınızı yayınlayabilirsiniz!..
 • Yazılarınız Sitemiz Dışında Yayınlandığını ve İsim Haklarının İhlal Edildiğini Düşünüyorsanız Bize Bunu Ayrıntılı Bir e-Mail ile Başvurup size Ulaşmamızı Sağlarsanız, Hatanın Düzeltilmesini Sağlayacağımızdan Emin Olabilirsiniz. Aynı şekilde alıntı yaptığınız bir yazıyı alıntı olarak belirtmezseniz sizin içinde uygun olan yapılır!
 • Kullanıcı kaydından sonra şifreniz e-mail adresinize yollanacaktır. Eğer gelmezse junk/önemsiz postalara bakınız. Lütfen “önemsiz posta değil” butonuna basınız.
 • “Çok güzel yazılar var denildi bana; ama göremiyorum!” diyorsanız yazarlarımızın özel diye kaydettiklerini kastediyorsunuz demektir. Üye olunca görürsünüz!.. Yada tüm sayfaları dolaşmama tembelliğini göstermişsinizdir!.. Takvimden yada Yazarın nickine tılayarak yazılara ulaşabilirsiniz!..
 • Eleştiri, yorum ve beğenilerinizi yazmanızı rica ederiz!.. Siteyi takip ediyor insanlar ama yorum yapmıyor, eleştirmiyor ve beğendiklerini belli etmiyor!.. Öyle olunca yazarlar uğraşları boşaymış gibi hissediyor. Sonuç olarak burada amatör yazarlar yazıyor ve uğraşları karşılık bulsun istiyor.
 • Sitenin ismine bakıp yorum yapmaya çalışmayın!.. İnternet bizden mevcut değil ve “k” harfinin bir angavallığı yok!.. 🙂 İşin gerçeği ismi alırken çok düşünmedik, içeriğin nasıl olacağı hakkındaki tartışmalar hala sürüyor. (Mesela Noyan’ın küfür etmesi)
 • Reklam yapmanızı rica ederiz; daha çok okur, daha çok yazar bulunması için gerekli olan tekşey reklam.

HAKKINDA” için 11 görüş

 1. buraya yorumu açık bırakan sevgili arkadaşım admini bilahere elden geçirecem!..

 2. buraya yorumu açık bırakan sevgili arkadaşım admini bilahere elden geçirecem!..

 3. hakktten ya, neyse bu yorumlar heba olmasın. 1-2 hafta sonra siler yorumada kapatırım.

 4. hakktten ya, neyse bu yorumlar heba olmasın. 1-2 hafta sonra siler yorumada kapatırım.

 5. silme silme bakalım daha ne yazılabiliyor buraya!.. Hakkında kısmını yazıyoruz okuyan var mı bakalım!..

 6. silme silme bakalım daha ne yazılabiliyor buraya!.. Hakkında kısmını yazıyoruz okuyan var mı bakalım!..

 7. ahnda okudm ben önceden üye olmama ramen ilk yorumumu da yazdm.yannz isyan ediorm ne yoğunluk ne yorgunluk yazılarınızın önünü tıkamasın.ufku acık, amatör yazarlara aç bi ülkedeyz.piyasada iki üç avanaın kitaplarının döndüğü biyerde tebrk de ediorm felsefik’i.bi yazıyı 800 kişinin okuması da harika bsi.
  devm sonuna kadr!

 8. ahnda okudm ben önceden üye olmama ramen ilk yorumumu da yazdm.yannz isyan ediorm ne yoğunluk ne yorgunluk yazılarınızın önünü tıkamasın.ufku acık, amatör yazarlara aç bi ülkedeyz.piyasada iki üç avanaın kitaplarının döndüğü biyerde tebrk de ediorm felsefik’i.bi yazıyı 800 kişinin okuması da harika bsi.
  devm sonuna kadr!

 9. “Eleştiri, yorum ve beğenilerinizi yazmanızı rica ederiz!.. Siteyi takip ediyor insanlar ama yorum yapmıyor, eleştirmiyor ve beğendiklerini belli etmiyor!.. Öyle olunca yazarlar uğraşları boşaymış gibi hissediyor. Sonuç olarak burada amatör yazarlar yazıyor ve uğraşları karşılık bulsun istiyor.”

  İstiyoruz bunu istiyoruz! (:

 10. “Eleştiri, yorum ve beğenilerinizi yazmanızı rica ederiz!.. Siteyi takip ediyor insanlar ama yorum yapmıyor, eleştirmiyor ve beğendiklerini belli etmiyor!.. Öyle olunca yazarlar uğraşları boşaymış gibi hissediyor. Sonuç olarak burada amatör yazarlar yazıyor ve uğraşları karşılık bulsun istiyor.”

  İstiyoruz bunu istiyoruz! (:

 11. bize bu sitede kendimizi gösterme şansı verildiği için tüm site kurucularına ve yöneticilerine teşekkür ederimmm

 12. bize bu sitede kendimizi gösterme şansı verildiği için tüm site kurucularına ve yöneticilerine teşekkür ederimmm

 13. Siteyle ilgilenemediğim için ve reklam çalışmalarında aktif rol almadığım için tüm yazarlarımızdan özür dilerim!..

 14. Siteyle ilgilenemediğim için ve reklam çalışmalarında aktif rol almadığım için tüm yazarlarımızdan özür dilerim!..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir