Damla

Yayımlanma Tarihi : 22 Ağustos 2007 Yazar : Tag : Orjinal Şiirler

Ağlamayı bilirim,
Ağlamamayı da bilirim.
Ağlaya bilirim,
Ağlamaya da bilirim.
Büyüdüm artık ağlamamak gerek;
Ama gözlerinse gözlerime değen,

Değer her damla yaşa diye bilirim….

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
30 Yorum  comments 

30 Cevap

 1. aydanuçka

  eveeeeetttt sonunda bende bi yorum yapayaım dedim arkadaşımın yazılarına çok güzel canım zaten ilk okuduğum zamanda çok beğenmiştim hatırlarsan!!!boncuk yüzlü arkadaşım benim bana yorum yapmıyorum diye kızma artık bak sonunda benim de bir yorumum oldu ben zaten pek anlamıyorum yazarlıktan ama senin yazılarını takip edeceğim canım.bir sonra ki yazılarını merakla bekliyorum buarada uzun zamandır görüşemiyoruz ya bu akşam dışarı çıkarmıyız:))))

 2. aydanuçka

  buarada bana yazdığın şiir içinde teşekkürler kuzum XXX harikaydı

 3. gece

  Çıkarız 🙂 Cancazım ne demek:)

 4. egehan7

  benle çelişen gece
  yazılarını okuyacağım ama katılabilirmiyim ? bilmem

 5. gece

  Katılma zorunluluğu yok ki!

 6. NoyaN

  Senlen çelişmeyen var mı lem!..Bana herşeye muhalif diyolar bi de seni tanısalar!..

 7. birey

  gece harika yahu, vallahi beni çok etkiledi. gözlerin gözlerime değen diyince içiz çız etti. demek anları yaşamak gerek, o zaman daha bi anlamlı oluyor yazılar.

 8. gece

  Teşekkür ederim bireycim.O birden döküldü öyle msnemde yazıyodu sonra şunu şiir yapayım dedim yazdım.Henüz kağıda bile aktarmadım.Noyana güveniyorum kitap yapcak ya:)

 9. NoyaN

  Yicem sırtınızdan deli gibi para!..

 10. gece

  Ye arkadaşım yarasın nedir ki para dediğin? İstersen şiirlerin altına kendi imzanı at ben sallamam!

 11. NoyaN

  yoook imzalar kendi isminizle olcak!.. ben mesuliyeti alırım!.. yazılar suç içerirse ben hapse giderim yani sorun deel!.. ee bu riski alınca insan parayıda hakkediyo!.. (:

 12. gece

  Yahu şu “Kırmızı”nın altındaki son yorum güzel mi olmuş nedir? 😉

 13. gece

  Ama ama…:( Özlemciğimiz yok bugün 🙁

 14. Küstü sanırım o!..

 15. gece

  Niye ben hiç küsüyomuyum:) Kaç yaşında o?

 16. boşver!.. yaşla alakası yok!.. sinirliyken görmez onun gözü pek!.. yakında döner yine sakinleşince!..ayrıca hiç küser misin?! hatırlatmayım o günü!..

 17. gece

  İyi de o bişey yokken küstü kendi kükremedi mi durup dururken?

 18. gece

  Hatalıysam düzeltin.Hııı! Bide felsefe ekibi mi grubu mu ne öyle bi sitede yazıyo galiba?Hakkaten merak ettim yaşını…Söylemicen mi?

 19. ozlem

  Arkadaşlar küşmek ile alakalı bir durum değil bu.. algılayacağınızı düşünüyorum… herkezin tercihleri vardır ve insanlar aynı şeylerden zevk almak durumunda değildir. Ben burda olmaktan hoşnut olmadığım için bu platformda paylaşımda bulunmak istemiyorum sadece. Bunun küsmek ile veya sinirli olmak ile alakası yok. Siz felsefe yapılmıyor ve ortam özgür diye burda olmayı seçtiniz ben ise direk felsefe yapılacağı düşüncesi ile burda olmak istemiştim. Ama sitenin amacı direk felsefe yapmak ve yazıları yorumlamak değilmiş. Bu durumda benim burada yapacak bir şeyim kalmıyor. Yazılarınızı takip ediyorum nihayetinde noyan emek veriyor ve onun yanındayım tam anlamıyla onaylamasamda.

 20. ozlem

  Gece neden yaşıma taktın algılayamadım ama 27 yaşındayım ve küsmeyecek kadar olgunum. Ordada küsmek, kükremek gibi bir eylem söz konusu değil.

 21. yok o felsefe bekliyomuş okuduğunuz üzre!.. biz sitenin ismine kanmayın die anlatıyoruz insanlara ama!.. Bir yazar sitesi bu!.. domain ismi değişsede bu böyle kalır!.. amatör yazarlara destek olabileceğimiz bir yer olsun diye hazırladık bireyle!.. (: ama tabi sinirle alakası yok derken bunu yazdığımızı okumamış!.. (:

 22. Üstte hakkında bölümü var!.. ordan bi okuyun sitenin ne olduğunu!..

 23. ozlem

  noyan allah aşkına gelip seni camdan atıcam haaa.. sen ne kadar kütsün ya.. niye ben sizi topluca anlıyorumda sen beni anlamıyorsun. Gayet açık yazdım. Hala tartışma çıkaracak yorum yapıyorsun. Bak senin ne yapmaya çalıştığının bilincindeyim. Ben sadece kendi fikrimi söylüyorum yada istediğimi…
  Senin çıkış amacını biliyorum bunu her defasında sokma gözüme…

  “amatör yazarlara destek olabileceğimiz bir yer olsun diye hazırladık bireyle!..”

  Sadece küstü gitti gibi saçma bir durumda bırakılmamak için neden yazmadığımı açıklayayım dedim.. hala ordan bana laf yetiştiriyorsun.

  İstemiyorum kardeşim felsefe melsefe soğuttun iki günde benide felsefeden… git yap sen geyiğini… alla alla ya….

 24. hayati tehlikem olduğunun farkına varıp tartışma çıkarmayı bırakıyorum!.. (:

 25. gece

  Açıkladığın için teşekkürler…Sen bize saygı duyuyosun bizde sana:) Yaşa gelince taktım ne biliyim…Dengesizim ya ondandır…Kükremek deyince “yeterrrrrrrrrrr” yazmışsın bi yorumda bende öyle algıladım.Kusura bakma…Rahatsız ettiyse hemen silelim.Amacımız kimsenin kalbini kırmak veya sinirlendirmek değil…

 26. gece

  Yine anlatım bozukluğu yaptım yaaaa! “kimsenin kalbini kırmak veya kimseyi sinirlendirmek değil “…Özür diliyorum senden ÖZLEM …

 27. yalankar

  eferin kız guzel olmuş valla eline sağlık…

 28. gece

  Sağol bitaneciğim 🙂

 29. berhan88

  🙂 gerçekten hoş..

 30. madwormm

  çok beğendım gece 🙂

© Felsefik.Com * Her Bi Halktı Saklı *
credit