Home HAKKINDA

HAKKINDA

www.felsefik.com
www.felsefik.net

Mail : bilgi@felsefik.com

Bu site amatör yazı yazan kişileri düşünerek inşa edilmiştir. Üye Olun, bir kaç yazınızı mail olarak atın, sizi yazar yapalım. Denemeler, Şiirler…

  • Yazarlık yapabilmek için önce yazılarınızı mailimize göndermeniz gerkiyor!.. Yazılarınız özenle okunup onay verildiğinde yazar olursunuz ve yazılarınızı yayınlayabilirsiniz!..
  • Yazılarınız Sitemiz Dışında Yayınlandığını ve İsim Haklarının İhlal Edildiğini Düşünüyorsanız Bize Bunu Ayrıntılı Bir e-Mail ile Başvurup size Ulaşmamızı Sağlarsanız, Hatanın Düzeltilmesini Sağlayacağımızdan Emin Olabilirsiniz. Aynı şekilde alıntı yaptığınız bir yazıyı alıntı olarak belirtmezseniz sizin içinde uygun olan yapılır!
  • Kullanıcı kaydından sonra şifreniz e-mail adresinize yollanacaktır. Eğer gelmezse junk/önemsiz postalara bakınız. Lütfen “önemsiz posta değil” butonuna basınız.
  • “Çok güzel yazılar var denildi bana; ama göremiyorum!” diyorsanız yazarlarımızın özel diye kaydettiklerini kastediyorsunuz demektir. Üye olunca görürsünüz!.. Yada tüm sayfaları dolaşmama tembelliğini göstermişsinizdir!.. Takvimden yada Yazarın nickine tılayarak yazılara ulaşabilirsiniz!..
  • Eleştiri, yorum ve beğenilerinizi yazmanızı rica ederiz!.. Siteyi takip ediyor insanlar ama yorum yapmıyor, eleştirmiyor ve beğendiklerini belli etmiyor!.. Öyle olunca yazarlar uğraşları boşaymış gibi hissediyor. Sonuç olarak burada amatör yazarlar yazıyor ve uğraşları karşılık bulsun istiyor.
  • Sitenin ismine bakıp yorum yapmaya çalışmayın!.. İnternet bizden mevcut değil ve “k” harfinin bir angavallığı yok!.. 🙂 İşin gerçeği ismi alırken çok düşünmedik, içeriğin nasıl olacağı hakkındaki tartışmalar hala sürüyor. (Mesela Noyan’ın küfür etmesi)
  • Reklam yapmanızı rica ederiz; daha çok okur, daha çok yazar bulunması için gerekli olan tekşey reklam.
© Felsefik.Com * Her Bi Halktı Saklı *
credit